KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14144367
nr 1414 4367
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Signerad A Lilliehöök, daterad 1988. Akvarell, bildmått: 32x26cm, yttermått inklusive ram: 52x41cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:22:15
23/8 19:06:27